Vremea
Calendar Ortodox
Carte de Oaspeti

Daca doriti sa va spuneti parerea despre acest site, despre continutul sau, sau despre un subiect care va preocupa, nu ezitati sa ne lasati un mesaj in cartea de oaspeti!

Editorial
În 17 iulie Darabaneni.ro a împlinit 9 ani cu bune şi cu rele. Orice drum are un început, dar şi un sfârşit. Dumnevoastră, cititorii, dar mai ales Dumnezeu ne va îndruma calea în continuare. Tânăr și entuziast fiind, ai putere... Darabaneni.ro…Cui mai folosesc astăzi?
" href="social/6-ani-de-darabaneni-roa-cui-mai-folosesc-astazi/">continuare
Horoscop

CS Sporting Liesti

SĂNĂTATEA DARABANI-SPORTING LIEȘTI 1-5 Fotbal la…apus GALERIE FOTO

Duminica, 26 August, 2018

Încă din startul partidei, pe teren a fost o singură echipă, iar portarul Alin Andruş a păstrat tabela intactă, dar nu a mai avut ce face în minutul 8 când Andrei Mihu lobează un balon degajat de goalkeeperul Cosmin Vădeanu. Încep deja fluierăturile din tribună. Peste 2 minute se face 0-2, prin George Dănăilă, iar partida ajunge la scor de neprezentare în minutul 18, după ce Robert Ticămucă punctează şi el. Apărarea gazdelor este în continuare foarte ...  continuare »

Fara comentarii »

ACS Sănătatea, debut cu stângul în Liga a 3-a GALERIE FOTO & VIDEO

Duminica, 27 August, 2017

Partida a debutat cu un joc de tatonare până în minutul 18, când Robert Grumezescu a avut prima ocazie de a marca cu un şut de la marginea careului. Acelaşi Grumezescu a fost foarte aproape de a marca, dar şutul său de la distanţă ocoleşte spaţiul porţii lui Vădeanu. În minutul 35, cei aproximativ 600 de suporteri dărăbăneni sunt în extaz în momentul în care botoşăneanul Bogdan Melinte reia din vole şi deschide scorul (VIDEO). Din păcate, bucuria ...  continuare »